Kategória

Szaoju EÚ Tuya WiFi Smart Plug 16A 220V Adaptér, Diaľkové Ovládanie Hlasom Power Monitor Časovač Zásuvka pre Domovská stránka Google Alexa

Novinka

€8.69

€20.70

-58 %

Skladom

Štítky: livolo prepínač, ge plug, mac pc monitor, elektrická zásuvka, multi smart plug, tv stojan monitora, sonoff prepínač, dvere tuya smart, monitor pc, tuya zigbee.

Poznámka:

Výrobky s Tuya série nepodporujú všetky zariadenia Samsung.

Našou prednosťou

Stanovených Plánov Vypnite pripojené zariadenia a vypnutie v stanovenom čase. Plán obývacej izbe, ventilátor obrátiť sa na ráno, alebo naplánovať vaše deti' lampa vypnite a dajte im vedieť, že pred spaním. Nastaviť a Zabudnúť Smart Plug je časovač funkcia vám umožňuje nastaviť časovač, ktorý automaticky vypne, takže si môžete sa nikdy nebudete musieť starať o to, či vaše odpojiť zariadenie. Ovládanie Hlasom Smart plug pracuje s Alexa, Google Asistent podporované zariadenia pre jednoduché ovládanie hlasom. Váš Domov. Jednej Aplikácie. Smart Život app pracuje s množstvom inteligentných domov zariadenia, umožňujúce jednoduché ovládanie vášho domova z akéhokoľvek Android alebo iOS zariadení. Č Hub Potrebné Smart plug funguje s akýmkoľvek zabezpečené 2,4 GHz, bezdrôtová sieť bez potreby samostatnej hub. Šetrenie Energie Pomocou a účtov za Elektrinu ( Nový Update ) Zobraziť energie správy pre správne sledovanie spotreby energie v domácnosti. Naučiť zariadenia, ktoré spotrebúvajú najviac energie,a vytvoriť plány na šetrenie energie a elektrické účty.

Bezdrôtové ovládanie režimu

Hlasové ovládanie + APP control

ovládanie hlasom

Funguje perfektne s Amazon Alexa,Domovská stránka Google

Ako pridať zariadenie do mobilnej aplikácie

1.Skenovanie QR-kód manuálne alebo Vyhľadať "Inteligentný Život" prevezmite a nainštalujte zariadenie APP 2.Po vedenie je ukončené, zapnite napájanie a prevádzku podľa stavu smart switch ukazovateľ: 3.Ak červené svetlo smart switch blesky neustále, v tomto čase, to znamená, že smart switch vstúpil do stavu čakania na pripojenie k WiFi; potom otvorte APLIKÁCIU a postupujte podľa pokynov na pripojenie na WiFi. 4. Ak indikátor na smart switch nie je blikajúce červené svetlo, prosím stlačte tlačidlo smart switch a udržať ho viac ako 5 sekúnd, kým sa červená kontrolka bliká nepretržite, potom otvorte APLIKÁCIU a pripojiť sa k WiFi podľa návodu.

Ako vyriešiť problém (ak výrobok má problém)

1.uveďte, prosím, e-mail a budeme vám posielať video. Môžete vyskúšať nasledujúce kroky. Najprv môžete jasný signál . Potom znovu spárovať signál 2. Ak sú tieto otázky stále neviem vyriešiť problém, prosím poslať video na našu e-mailovú adresu ([email protected]). Sme skontrolovať, či vaša metóda je správna. Ak výrobok je naozaj chybný, budeme znovu doručiť prepínač bezdrôtovej komunikácie, alebo dispečera na vás.

1.Prečo je prístroj na nestabilný app?

1. Každý smerovač má spojenie obmedzené, ale stále viac a viac inteligentné zariadenie pracuje na rodiny 2. Veľa rodina stále používa veľmi starú verziu routerseven viac ako 3 roky pred verziu. Aby majú výborné skúsenosti, návrh je : 1. re-nastavenie smerovača spojenie obmedzeným 2. zmeniť novú verziu aktualizácie smerovača 3. všimnite si prosím tieto prepínač pracovať iba na 2.4 G wi-fi siete, nie 5G.

2. Prečo APLIKÁCIA nie je možné nájsť zariadenia v párovanie stav?

Je to preto, lebo telefónu pamäť. Prosím, zatvorte WLAN vášho telefónu, otvorte ho po minúte. Zároveň,prosím, vypnite prístroj, ak môžete, potom energie až skúste to znova.

Typ Inštalácie Na Stenu
Funkcie Diaľkové Ovládanie
Názov Značky Szaoju
Tvar KOLO
Vstupné napätie AC100~240V,50/60Hz
ŠTANDARD Normy EÚ Pätice Adaptéra
Uzemnenie Ja Uzemnenie
Veľkosť 84*50*50 mm
Pôvod CN(Pôvodu)
Feature3 Funkcia Načasovanie
Číslo Modelu AO008
Wifi 2.4 GHz 802.11 b/g/n
Je To Inteligentné Zariadenie Áno
Aplikácia inteligentný život tuya
Feature4 časovač funkcia
Menovitý Prúd 16A
Certifikácia ROHS
Predlžovací Kábel Dĺžka ŽIADNE
Feature1 Ovládanie hlasom
Feature2 power monitor
Ovládanie hlasom Domovská stránka Google, Amazon Alexa ECHO

Napísať recenziu

Szaoju EÚ Tuya WiFi Smart Plug 16A 220V Adaptér, Diaľkové Ovládanie Hlasom Power Monitor Časovač Zásuvka pre Domovská stránka Google Alexa

Szaoju EÚ Tuya WiFi Smart Plug 16A 220V Adaptér, Diaľkové Ovládanie Hlasom Power Monitor Časovač Zásuvka pre Domovská stránka Google Alexa

Poznámka: Výrobky s Tuya série nepodporujú všetky zariadenia Samsung. Našou prednosťou Stanovených Plánov Vypnite pripojené zariadenia a vypnutie v stanovenom čase. Plán obývacej izbe, ventilátor obrátiť sa na ráno, alebo naplánovať vaše deti' lampa vypnite a dajte im vedieť, že pred spaním. Nastaviť a Zabudnúť Smart Plug je časovač

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!