Kategória

Vysoká kvalita 100KS SC APC Optický Rýchly Konektor FTTH Vložené SM SC optický rýchly konektor Doprava Zadarmo

Novinka

€51.58

Skladom

Štítky: apc sc, Vlákna, fitel s178, ftth, 100 rýchlo conector apc, konektor optický, ftth nástroj, apc konektor, optické vláknové sc konektor, hs1 led.

Vysoká kvalita 100KS SC APC Optický Rýchly Konektor FTTH Vložené SM SC optický rýchly konektor Doprava Zadarmo Hlavné Rysy: 1. Rýchla a jednoduchá inštalácia bez špeciálnych nástrojov 2. Presnosť anti-otáčania kľúča a korózii odolné telo 3. Voľne plávajúce keramické ferrule 4. Power-uložiť, ako to robí, nie je potrebné, teplá topenia 5. Integrovaná ochrana puzdra, aby sa zabránilo konektor forme vplyv POLOŽKA Technické Parametre Vlákien typ SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125) Optické vlákno s priemerom 125µm ( 657A1 & 657A2 ) Pevne buffer priemer (µm) 250µm Vlákniny režim Jednotnej prevádzkový čas O 100s (č vlákniny rez) Vložiť strata ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm) Strata návratu > -50 dB Upevnenia silu nahé vlákniny >4 N Upevnenia silu nahé vlákniny držiteľa >8 N pevnosť >10 N Pomocou teplota -40 až+75°C On-line pevnosť v ťahu (20 N) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB Mechanická odolnosť (500-krát) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB Drop-off test (drop-off výška 4m) IL ≤ 0.5 dB RL ≤ 50dB

Obrázky

Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. Poštovné a balné som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave. Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free. Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide.Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka, loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

Odoslať a Vrátenie rad Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás. To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave. Kontaktujte Ma Našej spoločnosti je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u. Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín. Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Vkladanie strata <Ako 0,3 dB
Optické vlákno s priemerom 125um
Množstvo 100 Ks
Názov Značky ZHWCOMM
Číslo Modelu SC APC
Vlákna Typu SM
Názov produktu SC UPC Fiber Optic Rýchly Konektor
Strata Návratu >=50 dB
Vlnová dĺžka 1310/1550nm

Napísať recenziu

Vysoká kvalita 100KS SC APC Optický Rýchly Konektor FTTH Vložené SM SC optický rýchly konektor Doprava Zadarmo

Vysoká kvalita 100KS SC APC Optický Rýchly Konektor FTTH Vložené SM SC optický rýchly konektor Doprava Zadarmo

Vysoká kvalita 100KS SC APC Optický Rýchly Konektor FTTH Vložené SM SC optický rýchly konektor Doprava Zadarmo Hlavné Rysy: 1. Rýchla a jednoduchá inštalácia bez špeciálnych nástrojov 2. Presnosť anti-otáčania kľúča a korózii odolné telo 3. Voľne plávajúce keramické ferrule 4. Power-uložiť, ako to robí, nie je potrebné, teplá topenia 5. Integrovaná

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!