Kategória

Nová 14 CM MINI PRISM PÓL PRE Topcon Sokkia Južnej Pentax PRISM CELKOM STANICE

Novinka

€17.25

€19.60

-11 %

Skladom

Štítky: iphone apple logo cartoon prípade, k pentax, totálna stanica, prieskum zariadenia obchodu, batéria sokkia, totálna stanica professional, mini hranol, mini impressora, hranol pre totálna stanica, leica hranol.

Popis

Funkcie: 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné VŠETKY KOVOVÉ . TELO z nehrdzavejúcej ocele Nový Univerzálny Prism pól pre Trimble Topcon Sokkia Južnej Hi-cieľ GPS/RTK Mini tyč Dĺžka:14 cm Mini Prism pól Vhodné pre Všetky Totálna Stanica prism a GPS/RTK s 5/8" závit Pre Totálna Stanica hranol Mini prism pól s nastaviteľným kruhové bublina obsahuje: 1pcs x New14CM mini prism pól

Platby

Prijímame PayPal len. Prosím uskutočniť platbu čo najskôr po zakúpení (najneskôr do 7 dní po ukončení aukcie, end). Pre viac položiek nákupu, vyplňte, prosím, pokladňa iba vtedy, ak ste vyhrali všetky svoje položky. Pre vaše pohodlie, poštovné zľavy sa automaticky použije pri pokladni.

Doprava Politiky

1.Budeme loď vašej EBAY ADRESU do 48 hodín od prijatia platby vymazané.Nemáme loď na víkend alebo štátny sviatok. 2.Item(s) bude odoslaný na kupujúceho Ebay overené adresu. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v ebay zápas adresu by ste chceli, aby sme loď. 3.Doprava vyžaduje približne 8 až 18 dní,ale niekedy ide na 25-30 dní, vzdialenej oblasti. Že je závislá na nákladnej v rôznych krajinách. 4.Poštovné a balné za zahŕňať mailing, balenie, sklady a distribučné náklady. 5.Ako kupujúci, je to vaša povinnosť platiť daň, ak ste objednávku zo zahraničia. Naša cena nezahŕňa dane, DPH, alebo iné skryté poplatky 6.Poznámka: nie je lode na položku Miestne , Nigéria, Taliansko, Afrika a niektoré vzdialenom ostrove krajín.

Návrat Politiky

1.Žiadny problém s položku, alebo nie je spokojný s týmto položky, prosím, kontaktujte nás do 3 dní po tom, ako dostanete tovar. Vrátenie dostupné iba v lehote do 14 dní po uplynutí 14 dní, iba opravy. 2.Nemáme zodpovednosť za prípadné poškodenie alebo poškodenie je / sú výsledkom kupujúci zneužitiu. Kupujúci je povinný uhradiť vrátiť expedičný poplatok.Ak položka nie je chybný, a to môže byť vymenené, jednoducho vrátiť do 2 týždňov po príchode za plnú náhradu, menej všetky prepravné a manipulačné poplatky.Tovar by mal byť vrátený so všetkým príslušenstvom a v pôvodnom balení. Inak, žiadna náhrada sa vykonajú. Pre všetky návrat výrobky MUSIA zákazníci, kontaktujte nás pre vrátenie adresu. 3.Návrat expedičný poplatok je na zodpovednosti kupujúceho, pokiaľ návrat je výsledok nášho chybu.A všetky NON-predávajúci vráti chybu o vrátenie dane sa vzťahuje na 20% re-osadenie poplatok. Kupujúci zaplatiť poplatky za doručenie na vlastné náklady na vrátenie výrobkov na výmenu alebo vrátenie peňazí. Sme bude zodpovedný za poštovné náhrady. Vrátenie bude vykonaná po prevzatí vrátenej položky.

Spätná väzba

1.Ak ste nespokojní, z akéhokoľvek dôvodu, prosím, nenechajte sa rýchlo opustiť, negatívny/neutrálne spätnú väzbu. Budeme tvrdo pracovať, aby sa uistite sa, že KAŽDÝ ZÁKAZNÍK, 100% SPOKOJNÍ a vyriešiť akýkoľvek problém pre vás. 2.Ak ste spokojní s produktom, ktorý ste dostali,prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. 3.Našou prvou úlohou je uistiť sa, že ste spokojní s každej transakcie. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2, rating, negatívne spätné väzby alebo otvoriť všetky sporu. Keď sa stretnete s akýmkoľvek problémom v transakcii, prosím, kontaktujte nás cez Ebay Centrum Správ, my vám odpovieme do 24 hodín počas pracovných dní.

Pracovný Čas

1. Pracovný Čas: pondelok až sobota, nemusia zahŕňať nedeľu alebo štátny sviatok. 2.Ak máte akékoľvek problémy, sme ochotní pomôcť. Kontaktujte nás prosím na e-mail pred zanechať akúkoľvek spätnú väzbu. Budeme sa snažiť odpovedať vaše e-maily do 24 hodín v pracovné dni.

DIY Dodávky Kovoobrábanie

Napísať recenziu

Nová 14 CM MINI PRISM PÓL PRE Topcon Sokkia Južnej Pentax PRISM CELKOM STANICE

Nová 14 CM MINI PRISM PÓL PRE Topcon Sokkia Južnej Pentax PRISM CELKOM STANICE

Popis Funkcie: 100% Zbrusu Nový a Vysoko Kvalitné VŠETKY KOVOVÉ . TELO z nehrdzavejúcej ocele Nový Univerzálny Prism pól pre Trimble Topcon Sokkia Južnej Hi-cieľ GPS/RTK Mini tyč Dĺžka:14 cm Mini Prism pól Vhodné pre Všetky Totálna Stanica prism a GPS/RTK s 5/8 závit Pre Totálna Stanica hranol Mini prism pól s nastaviteľným kruhové bublina obsahuje:

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!