Kategória

Roanyer silikónové prsia formy D pohár veľké prsia veľkosť celé telo obleky pre drag queen crossdresser transsexuáli

Novinka

€335.44

€532.45

-37 %

Skladom

Štítky: presuňte kostým, šaty, plné telo kremíka batoľa, silicon oblek, Prsia Formulár, veľké prsia, crossdresser silikónové telo, drag queen oblečenie, prsia kremíka, 1 falošné prsia, falošné prsia.

Oznámenie

Uistite sa, že ste prečítajte nasledujúce informácie pred podaním objednávky

1.Cla Prosím, uvedomiť si, že tam môže byť cla pre všetky dovážané produkty. Cla budú zhromažďované lodnej dopravy po príchode. Naša cena nezahŕňa clo. Kupujúci sú zodpovední za cla.

2.Colné odbavenie omeškania, Ďalšie náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodnej dopravy. Dodávatelia nie sú zodpovední za omeškanie spôsobené colným vo vašej krajine. Úprimne dúfame, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie odkladu ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu.

3.Spory a recenzie kontaktujte nás, ak tam je nejaký problém s produktom. My sa určite budú snažiť pomôcť. Ale prosím, nie otvorenej pred našu komunikáciu. Ďakujeme za vašu spoluprácu.

4.Veľkosti a farby pleti Máme jeden všeobecný veľkosti, ktoré je vhodné pre rôznych ľudí. Prosím, všimnite si, že tam bude vždy byť farebný rozdiel vzhľadom na inom svetle, obrazovkách počítačov a rôznych ľudí, takže masky.

5.Nechceme vrátiť alebo vrátenie peňazí alebo zmeniť pre všetky customerized produkty.

6.Zákazníkov z Ruska , prosím, uistite sa, že necháte vaše skutočné meno a celé meno pri zadaní objednávky. Inak, nesmiete dostávať produktu.

7.Zákazník z Brazílie , prosím zanechať váš CPF číslo pre colné vyhlásenie. Inak vám nemusí prijať pro potrubia.

Q&A

Q: Ak budete dodávať výrobok?

Odpoveď: Naše produkty sú ručne vyrábané a sú vyrobené na objednávku. Všeobecne, musíme sedem dní na prípravu výrobku po vašu platbu. Ak ste v zhone, prosím, kontaktujte nás. Vždy môžeme urobiť niečo pomôcť.

Otázka: Ako dlho dostanem produkt?

Odpoveď: Medzinárodná doprava trvá asi päť až dvadsať dní. Závisí to od prepravnej spoločnosti a colné odbavenie. Odporúčame, DHL alebo UPS shipping ak chcete, aby si to čoskoro.

Otázka: mohli by ste napísať, čo je vo vnútri obalu pri preprave a čo pre vás vyhlasujem za colné?

Odpoveď: Budeme deklarovať'party masku alebo "protéza" pre colné a nič viac o produkte uvedené na obale.

Otázka: robíte customerized produkty alebo farby pleti?

Odpoveď: nemáme customerized produkty. Sme len zriedka robiť customerized farbu pleti a trvá dlhší čas a náklady. Kontaktujte nás, ak ste si istí, že chcete customerized farbu pleti.

Hmotnosť 5.5kg
Názov Značky ROANYER
Pôvod CN(Pôvodu)
Množstvo 1000
Veľkosť body suits
Nemravný Obrázok No
Položka Druh Prsia Formulár
Materiál Lekársky Silikón
Číslo Modelu D POHÁR-Veľký veľkosť
So Sexuálnym Podtextom No

Napísať recenziu

Roanyer silikónové prsia formy D pohár veľké prsia veľkosť celé telo obleky pre drag queen crossdresser transsexuáli

Roanyer silikónové prsia formy D pohár veľké prsia veľkosť celé telo obleky pre drag queen crossdresser transsexuáli

Oznámenie Uistite sa, že ste prečítajte nasledujúce informácie pred podaním objednávky 1.Cla Prosím, uvedomiť si, že tam môže byť cla pre všetky dovážané produkty. Cla budú zhromažďované lodnej dopravy po príchode. Naša cena nezahŕňa clo. Kupujúci sú zodpovední za cla. 2.Colné odbavenie omeškania, Ďalšie náklady alebo meškanie

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!