Kategória

MR83zz Ložisko 3*8*3 mm ( 10 KS ) ABEC-5 Miniatúrne MR83 Z ZZ Vysokou Presnosťou MR83Z Guľkové Ložiská

Novinka

€8.27

€9.73

-15 %

Skladom

Štítky: doraz ložisko, 688 ložisko, svorky pre filetovanie rýb čistenie rada hlboké, vysoký výkon fitness, 6204 c3 ložisko, lm8luu, sc25uu, 688zz ložisko, ložisko mr83, ložisko freewheel.

Miniatúrne Typy Ložísk & Funkcie

Miniatúrne a nástroj guľkové ložiská možno rozdeliť na dva základné typy, hlboké drážky a axiálne. Prvý (hlboké drážky) môžu byť tiež klasifikované ako "Open", "Tienené", alebo "Zapečatený" v závislosti na existenciu a typ tesnenia alebo štít. Hlboké drážky guľkové ložiská majú dve vlastné výhody; môžu udržať niektoré axiálne zaťaženie v oboch smeroch, ako aj radiálne zaťaženie, a dve raceway prierezy sú jednoduché kruhové oblúky, ktoré môžu byť veľmi presne skončil tak, ložiská majú nízke trenie a veľmi málo hluku alebo vibrácií. Niekoľko rôznych klietky vzory sú k dispozícii s rôznymi charakteristikami a výber závisí od jednotlivých aplikácií.

Pic1: Zobrazovanie kontaktov medzi valivými s vnútorné a vonkajšie obežné dráhy.

Pic2: Prostredníctvom stres život únava analýza ukazuje, že vysoká presnosť ložiska má už únava život a vyšší bezpečnostný faktor.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Položky: MR83zz Typ: isko Materiál: 52100 Chrome Oceľové Uzávery: 2 Štít Rozmery: 3mm x 8 mm x 3 mm ID (vnútorný priemer)/Vŕtania: 3 mm vonkajší priemer (vonkajší priemer): 8 mm Šírka/Výška/hrúbka: 3 mm Triedy: ABEC-5 Množstvo: 1 Lot = 10 KS

ROZMERY ZOZNAM

Účely Mazanie

Hlavným účelom mazanie je zníženie trenia a opotrebenia vo vnútri ložiská, ktoré môžu spôsobiť predčasné zlyhanie. Účinky mazanie možno v stručnosti vysvetliť takto: (1) Zníženie trenia a opotrebenia Priame kovový kontakt medzi ložiskové krúžky, valivými a klietky je zabrániť mazivo film. (2) Predĺženie únava život koľajových únavovej životnosti ložísk závisí vo veľkej miere od viskozity a film hrúbky medzi valivého kontaktu povrchov. Dostatočné film hrúbky predlžuje únava života, zatiaľ čo film hrúbky skracuje to. (3) Rozptyl trecie teplo a chladenie V obehu mazanie môžu byť použité na vykonanie preč trecie teplo alebo teplo prenášané z mimo ložiska. (4) Iné Dostatočné mazanie tiež pomáha predchádzať cudzích látok do ložísk a chráni proti korózii a hrdzi.

Aplikácia

F A Q

1. Prečo ložiská dostal som sa triasla?

Vôľa ložísk sa týkajú hrať. Predvolený je štandardný C0 vôľa, ktorá je zvyčajne 3-18um. Zodpovedajúce zásady je zobrazené na obrázku nižšie. Ak nemusíte triasť, zvoľte si, prosím, C2 malé vôľa ložiska. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, prosím, pred nákupom.

2. Čo je presnosti ABEC-1?

ABEC je Americkej normy ANSI. Zodpovedajúce nemecká norma DIN a medzinárodnej norme ISO sú nasledovné:

3. Poskytujete logistiky sledovanie informácie?

Áno, všetky naše produkty poskytujú úplné logistiky sledovania. A výrobky, ktoré kupujete, sú všetky nové. Budeme kupovať prepravu poistenie pre vás. Ak je výrobok poškodenia alebo straty počas prepravy, môžete dostať zaplatené.

Materiál Ložiskovej Ocele
Názov Značky FUSHI
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu MR83ZZ 3x8x3 mm

Napísať recenziu

MR83zz Ložisko 3*8*3 mm ( 10 KS ) ABEC-5 Miniatúrne MR83 Z ZZ Vysokou Presnosťou MR83Z Guľkové Ložiská

MR83zz Ložisko 3*8*3 mm ( 10 KS ) ABEC-5 Miniatúrne MR83 Z ZZ Vysokou Presnosťou MR83Z Guľkové Ložiská

Miniatúrne Typy Ložísk & Funkcie Miniatúrne a nástroj guľkové ložiská možno rozdeliť na dva základné typy, hlboké drážky a axiálne. Prvý (hlboké drážky) môžu byť tiež klasifikované ako Open , Tienené , alebo Zapečatený v závislosti na existenciu a typ tesnenia alebo štít. Hlboké drážky guľkové ložiská majú dve vlastné výhody; môžu

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!