Kategória

A4 Pet mravce kŕmenie činnosti maskovanie papier pomôcť ant pocit bezpečnosti s účinný štít proti oslneniu

Novinka

€2.65

€9.14

-71 %

Skladom

Štítky: tvár štítom, , mravec hračka, bmw maska, mravec, ant egg, aktívny štít, mravec farmy, barbi tričko, štít na tvár, maska maska funy.

Funkcia: Veľkosť:A4, Farba:päť farieb ako zobraziť 10pcs/veľa každej farby 2 ks

Platby prijímame Escrow. Prosím, kontaktujte nás pre ďalšie informácie o tom, ako platiť alebo akékoľvek otázky týkajúce sa platby.

Zásielka nie Sme zodpovední za nedoručila adresu. Vyhradzujeme právo účtovať prepravné opäť vrátený tovar vzhľadom na nesprávnu adresu. Tovar vám bude rozposlané do 24-48 hodín po jasné platby (okrem víkendu & holiday). Čas príchodu:

1. Air Mail: 15-30 dní

2. EMS: 5-10 dní Príležitostne, môže to omeškania z dôvodu miestnej Zákazník schválení. Ak nie si, položku po 30 dňoch, prosím, kontaktujte nás, aby sme to riešili. Neponúkame kombinovať dopravu. Nie sme zodpovední za daň alebo dane z vašej krajine.

Return 1 Rok Záruka, cenová Ponuka v dôvere! Všetky položky sú 100% Zbrusu Nový. Všetky položky boli testované pred odoslaním. Môžeme výmenu veci do 30 dní po tom, ako dostanete to, ak je chybný. Vrátené položky, musia mať všetky originálne balenie a príslušenstvo s Schválenia návratový Kód. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného. Sme bude zodpovedný za poštovné náhrady. Vrátenie bude vykonaná po prevzatí vrátenej položky. To môže trvať až 3 pracovné dni proces váš návrat po prijatí vášho produktu.

Iní budú VŠETKY POLOŽKY balené Bez retail box. Snažíme sa zarobiť 100% dokonalý "Päť-Hviezdičkový" skóre z vás. Star-skóre sú pre nás veľmi dôležité. Ak sa niečo o vašej transakcii nespĺňa vaše očakávania. PROSÍM, DAJTE NÁM VEDIEŤ, A DÁVAJÚ NÁM PRÍLEŽITOSŤ, ABY sa VECI PRIAMO pred odchodom spätnú väzbu.

Názov Značky Leane Creatief
Druh Hmyz
Materiál Plastové

Napísať recenziu

A4 Pet mravce kŕmenie činnosti maskovanie papier pomôcť ant pocit bezpečnosti s účinný štít proti oslneniu

A4 Pet mravce kŕmenie činnosti maskovanie papier pomôcť ant pocit bezpečnosti s účinný štít proti oslneniu

Funkcia: Veľkosť:A4, Farba:päť farieb ako zobraziť 10pcs/veľa každej farby 2 ks Platby prijímame Escrow. Prosím, kontaktujte nás pre ďalšie informácie o tom, ako platiť alebo akékoľvek otázky týkajúce sa platby. Zásielka nie Sme zodpovední za nedoručila adresu. Vyhradzujeme právo účtovať prepravné opäť vrátený tovar vzhľadom na nesprávnu

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!