Kategória

Tuya Zigbee Smart Switch Tlačidlo Wall Light Switch Č Neutrálny Vodič a N+L Vyžaduje ,Alexa Domovská stránka Google Kompatibilné

Novinka

€13.08

€22.17

-41 %

Skladom

Štítky: eú zigbee plug, zigbee smart switche, Tlačidlo Prepnúť, prepnite položku wifi, drôtený nástenný spínač, wifi zástrčku snímač teploty, tuya stmievač plug, dvere tuya smart, tuya zigbee, moeshouse prepínač.

Tuya Zigbee Smart Switch EÚ UK Tlačidlo Wall Light Switch Č Neutrálny Vodič a N+L Požadovaný s Multi-Control Assosciation bezdrôtové diaľkové ovládanie Alexa Domovská stránka Google Compatible1/2/3 Gang

Podľa Moes

Vlastnosti Produktu:

1.Neutrálny vodič potrebné pre ľahšiu inštaláciu pre N+Lwire dizajn; Č Neutrálny vodič s jedným live wire dizajn a kapacitné potreby; 2-pásmový multi-control association na ovládanie 1 svetlo s viacerými spínače; môžete ovládať viacero rôznych prepínačov, ale iba 1 gang na 1 prepínač môže byť spojené.Oheň horenie materiálu a žiadne elektrické oblúkové nové technológie zaručujú bezpečné a spoľahlivé pracovné. Preťaženiu a prehriatiu podporované pre vašu bezpečnosť a nádherný zážitok.(Poznámka:kapacita je a musí byť pripojené na oboch koncoch žiarovky pre normálnu činnosť multi-control associaltion pre tento jednotný živý drôt verzia.)

2.A Tuya ZigBee bránou hub je povinný : A ZigBee hub je potrebné, aby sa pripojí k prepínaču mnoho ďalších ZigBee inteligentné výrobky a realizuje celý prepojenie vášho inteligentného domu zariadení.Jednoducho pridať svoje brány App,a potom pridať prepínač, aby vaša brána v App pre bežné použitie.(Poznámka:bezdrôtová brána nie je zahrnutý v balení)

3.Kompatibilný so Alexa a Google Domov pre hands-free ovládanie hlasom; môže byť aj diaľkovo ovládať prostredníctvom Inteligentného Života/Tuya aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek, na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway pripojený.

4.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) s aplikáciou; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie.

5.K dispozícii dve verzie a voliteľné:Neutrálny vodič povinné a nie neutrálne potrebné vo vašej prepínač políčok, aby sa správne fungovať; podporuje iba 2,4 GHz siete;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

POZNÁMKA: Neutrálny vodič voliteľné,môžete vybrať neutrálny vodič a live wire prepínač,alebo si vybrať len žiť vodič prepínať.

Špecifikácia:

Vstup:s neutrálnym 110-240V;č neutrálne 220-240V 50Hz

Výstup: s neutrálnym 600W/Gang ;č neutrálne 10-200W INC/5-150W LED

Menovitý Prúd:10A Max

WiFi:2.4 G b/g/n

Veľkosť:86*86*43mm

Bezdrôtový Protokol:ZigBee

Materiál: oheň-horenie PC

Package Listing:

ZigBee Tlačidlo Prepnúť*1

Používateľská Príručka*1

Taška na Príslušenstvo*1

Q&A: 1.Otázka:môžem používať vlastné rozbočovač na pripojenie s prepínačom?

Odpoveď:Nie,toto zigbee spínač, môže byť použitý iba s našim Tuya ZigBee wireless gateway hub,žiadne iné náboje potrebné. 2.Otázka:môžem program, plán sám?

Odpoveď:Áno,naše zigbee prepínač je programovateľné.Ste schopní program svojho plánu slobodne. 3.Otázka:môžem ovládať pripojené spotrebiče, ak nie som doma?

Odpoveď:Áno,po úspešnom pripojení na hub,potom budete schopní ovládať vaše zariadenie na váš smart phone.

4.Otázka:Robí to, ako pracovať s Google Domov?

Odpoveď:Áno.A to je tiež kompatibilný s Alexa zadarmo hlasové ovládanie.

5.Q:musím kúpiť stene panel na zápas prepínač?

Odpoveď:Nie,nie je potrebné, ak chcete kúpiť, ako je to kit, ktorý spínača a wall panel sú skombinované dohromady.

6.Q:musím drôt s neutrálny vodič?

Odpoveď:To je až ktorú verziu si vybrať.Pre jednotný live wire verziu neutrálny vodič nie je potrebné,ale pre N+L verziu,budete musieť drôtu s neutal drôtu.

7.Otázka:Je capatiance zahrnuté v balíku za žiadne neutrálne verziu?

Odpoveď:Nie,nie je súčasťou balenia,je potrebné samostatne kúpiť to. 8.Otázka:Je ZigBee bránou hub zahrnuté v balíku?

Odpoveď:Nie,to nie je zahrnutá.Ale môžete direclty ho zakúpiť v našom internetovom obchode.

Materiál oheň horenie PC
Menovitý Prúd 10A MAX
Certifikácia ce
Veľkosť 86*86*43mm
Bezdrôtový Protokol zigbee
Aktuálna 10A
Vstup s neutrálnym 110-240V č neutrálne 220-240V 50Hz
Výstup s neutrálnym 600W/Gang č neutrálne 10-200W INC/5-150W LED
Prepnúť Typ Diaľkové Ovládanie
Wifi 2.4 G b/g/n
Je To Inteligentné Zariadenie Áno
Názov Značky MOES

Napísať recenziu

Tuya Zigbee Smart Switch Tlačidlo Wall Light Switch Č Neutrálny Vodič a N+L Vyžaduje ,Alexa Domovská stránka Google Kompatibilné

Tuya Zigbee Smart Switch Tlačidlo Wall Light Switch Č Neutrálny Vodič a N+L Vyžaduje ,Alexa Domovská stránka Google Kompatibilné

Tuya Zigbee Smart Switch EÚ UK Tlačidlo Wall Light Switch Č Neutrálny Vodič a N+L Požadovaný s Multi-Control Assosciation bezdrôtové diaľkové ovládanie Alexa Domovská stránka Google Compatible1/2/3 Gang Podľa Moes Vlastnosti Produktu: 1.Neutrálny vodič potrebné pre ľahšiu inštaláciu pre N+Lwire dizajn; Č Neutrálny vodič s jedným

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!