Kategória

Huion H320M 2-v-1 Grafický Tablet LCD Digitálny Písanie Kreslenie Rada Tablet s Batériou-free, dotykové Pero pre Android/PC

Novinka

€57.67

€88.73

-35 %

Skladom

Štítky: kresliť tablet, hra mini pc, android tablet, lg flex doska, displej lcd, gaomon, huion pero, smartphon, huion, stick usb.

Kombinácia pera tabletu a LCD písanie tablet umožňuje H320M na splnenie viacerých požiadaviek užívateľov.

Princíp Práce: písanie tablety H320M je vyvinutá na základe E-papier Displeji sa zobrazí (alebo Bistable LCD) Technológia, ktorá umožňuje plastové LCD na podržte snímku po tlaku je aplikovaná. Obrázok vedené na LCD môžu byť zúčtované cez stlačíte Tlačidlo Vymazať Všetko, čo by vyžadovalo malé množstvo energie len.

1.Technické Špecifikácie

266PPS Správa Hodnotiť: zabezpečiť okamžité a presné odpovede na všetky pero pohybu a minimalizovať výskyt zaostáva linky. 8192 Tlak Citlivosť Úrovne: aby užívatelia pero-na-papier na kreslenie skúsenosti a vykreslenie čiary textu ako rôzne tvary a farby, ako je tlak na zmeny. 5080LPI Pero Rozlíšenie:zabezpečiť pochúťka pre každý riadok vstupu a mať podrobnosti práce lepšie prezentované.

2.Tilt Podporu

Algoritmus je optimalizovaný tak, aby si uvedomili, ±60°kefa tilt viac organické spôsobom, ktorý podporuje užívateľa k tomu, digitálne kaligrafie, ako aj simulovať ceruzka skicovanie, bez toho, aby presnosti alebo ich autentické zručnosti kreslenia.

3.Telefónne Pripojenie

Pripojte telefón k tabletu a v prípade, že Telefón Režim sa aktivuje automaticky, pomer strán aktívna oblasť si vyžaduje byť upravená tak, ako X: Y=10: 16. Inak, dlhým stlačením pre-naprogramovaný express tlačidlá (K1 a K6, ako je uvedené na obrázku) na 3 sekundy, aby ste aktivovali Režim Telefón.

4. 11 Programovateľných Stlačte Klávesy

Braillovo písmo na kľúče bude na uľahčenie vašej práce, ako môžete nájsť špecifické kľúčové bez pohľadu na tablet.

5. Funkcie Písanie Tablet

Odpoveď: Jasné, Všetky Tlačidlo, ktoré vám pomôže vymazať všetky označenia vedené na tablet; B: viacúčelový nástroj na písanie, skicovanie, výpočet a návrhov, atď.; C: Riadkov vstupu pomocou digitálneho pera alebo prsty môžu byť držané na monochromatické(modrá) LCD (* nuly s ostrými predmetmi sa budú kaziť LCD); D: Nízka spotreba energie. Výdrž batérie CR2025 okrúhlu batériu, je asi 1-2 rok dlhý, ktoré podporuje Tlačidlo Vymazať Všetko na prácu pre viac ako 50 tisíc krát; E: Non-rádioaktívne a užívateľsky prívetivé LCD.

Rozhranie USB-C
Prehľad kurzu 266PPS
Názov Značky huion
Úrovne Tlaku 8192
Digitálne Pero PW100
Tablet Šírka 179.6 mm
farba čierna
Package Áno
Pero technológie Batéria-Free Elektromagnetické Rezonancie
V pracovnej Oblasti -Režime PC Písanie Tablet
Snímanie Výšky 10 mm
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE
V Pracovnej Oblasti (Režim Telefónu) 89.3 x 142.9 mm
Čistá Hmotnosť 450 g
Druh Digitálne Tablety
Typ Rozhrania USB
OS podpora Windows 7 alebo novší, macOS 10.12 alebo neskôr a Android 6.0 alebo novší
Naklonenie 60 stupňov
Stlačte Klávesy 11 Programovateľných Stlačte Klávesy
Rozlíšenie Pomer 5080lpi
Rozmer 305.4 x179.6 x 9 mm
V pracovnej Oblasti (Režime PC) pero tabletu
Číslo Modelu H320M
Tablet dĺžka 305.4 mm

Napísať recenziu

Huion H320M 2-v-1 Grafický Tablet LCD Digitálny Písanie Kreslenie Rada Tablet s Batériou-free, dotykové Pero pre Android/PC

Huion H320M 2-v-1 Grafický Tablet LCD Digitálny Písanie Kreslenie Rada Tablet s Batériou-free, dotykové Pero pre Android/PC

Kombinácia pera tabletu a LCD písanie tablet umožňuje H320M na splnenie viacerých požiadaviek užívateľov. Princíp Práce: písanie tablety H320M je vyvinutá na základe E-papier Displeji sa zobrazí (alebo Bistable LCD) Technológia, ktorá umožňuje plastové LCD na podržte snímku po tlaku je aplikovaná. Obrázok vedené na LCD môžu byť zúčtované cez

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!