Kategória

10pcs N95 Lekárske Ochranné Chirurgické Masky Lekárske Respirátor pre Osobné Lekárske Použitie 1pcs/taška Rýchle Dodanie

Novinka

€5.24

€17.47

-70 %

Skladom

Štítky: likvidujte maska, priatelia tapabocas, čistiť tvár, kukla maska, lekárske istrument, masku na tvár surgic, Maska 3m, kvetina tlače maska, nokia displej, mans úst maska.

Sledujte NÁS a Dostať Extra Zľavy+ Darčeky ZADARMO

Obsah

1. Produkty Zaujímavosti 2. Ceny, Balení a Ako na Objednávku 3. Kompatibilné Štandardy 4. Autoritatívne Skúškach 5. Výhodné Balíčky 6. Výrobca Výhody 7. Zásielky, Balíky 8. Špeciálne Upozornenia 9. Otázky a Odpovede

1. Zaujímavosti

Bakteriálne filtrácie effiency nie je nižšia ako 99.9%. (Prosím SGS teste nižšie). Filtrácia častíc Účinnosť je nižšia ako 99.8%. (Vyšší ako N95 štandardná filtrácia požiadavka 95%. Odstránené Horúci Vietor Bavlna vrstvy a pridal 1 viac vrstvy zdravotníckych topiť-fúkané textílie, ktorá robí viac ľahké dýchanie a viac comfortness, so zvýšenou filtračná účinnosť!

2. Ceny, balení a Ako na Objednávku

Cena: Jednotková cena je za 10 ks N95 lekárske ochrannú masku na tvár. Balenie: Anglicky balík a balík Čínskych sú všetky CE kvalifikovaný. Súčasťou N95 Lekárske pleťové masky sú rovnaké, ako pre Osobné Lekárske Ochranu Použitie. Ak potrebujete CE dokumentmi v zásielke, kontaktujte náš služby zákazníkom kedykoľvek. Ako objednať: Ak je 10 kusov N95 Lekárske masky potreby, prosím, poradí 1. Ak 20 kusov potreby, prosím, poradí 2.

Nový Šéf Obväz Typ

Tento Typ je vyrobený pre nemocničné použitie, takže masky materiály sú mäkšie a udržať rovnaký BFE ako žiadne lesss ako 99.8%. Tesnosť a fitness môže byť ľahko upravená tak, aby suite rôznych ľudí.

Legacy Strmeň Typ

Teraz len Čínsky Balíky sú k dispozícii, ale N95 lekárske masky zostáva rovnako dobre ako anglickej balík a strile.

3. Výkonný Normy

V súlade s oboma, 1. Čínsky národný štandard zdravotníckych ochrannú masku na tvár GB19083-2010 A 2. Európskej Únie standads na lekárske masku na tvár EN14683:2019.

4. Autoritatívne Lekárske Maska Laboratórne Výsledky Testu

TUV SUD, jeden z najviac spoľahlivé CE test spoločností. 1. Testované Predmety: Fyzikálne a Mikrobiologické Skúšky 2. Uplatňované Kritériá: EN14683:2019+AC:2019 (E) Príloha B, C, D ISO22609:2004 3. Výsledky Testov Filtrácia častíc Efektívnosti(PFE) Test PASS Tlakový Test PASS Syntetické Krvi Penetračná Skúška PASS Mikrobiálnej Čistoty Test PASS

SGS-CSTC Normy, Technické Služby(Shanghai) Člen SGS Group (SGS SA) Baktérie filtračná účinnosť je nižšia ako 99.8%.

Pre Podrobné Správy O Skúškach

Kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre podrobné správy za vašu láskavú odkaz. Sme predávať len kvalitné a naozaj užitočné produkty, tak dúfame, že zákazníci si môžu skontrolovať správy a kúpiť kvalitné výrobky.

5. Výhodné Balenie

Každé balenie obsahuje 25 zapečatené & vlhkosť-dôkaz jednotlivé balíky A každý zapečatený balík obsahuje len 1 kus N95 lekárske masku na tvár.

6. Z Čínskych Top Výrobcov Zdravotníckych Pomôcok

1. Dafang Lekárske Ošetrenie Co., S.r.o. spoločnosť bola založená v roku 2004 je komplexné lekárske produkty výrobcu s Čínske oficiálne povolenie pre zdravotnícke výrobky výroby. 2. Spoločnosť certifikovaný podľa ISO13485:2016 pre Zdravotnícke Zariadenia Systému Riadenia Kvality. Dafang znamená viac zabezpečené!

7. Zásielky, Balíky

Používame kvalitné obaly a tvrdo zapečatené papier taška s buble plastová taška vo vnútri zaslať produkt a dať výrobky aj na ochranu počas prepravy.

8. Špeciálne Upozornenia

Prosím, láskavo pripomenúť: · Uvedené výrobok vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu. · Môžete kúpiť produkty len pre osobné použitie.

9. Otázky a Odpovede

1. Aké sú rôzne ciele rôzne pleťové masky? Lekárske Účely: V Číne, len Jednorazových Zdravotníckych Tvár Masku, Jednorazové Zdravotnícke Chirurgické Masky a N95 Lekárske Ochranné Masky sú určené na lekárske použitie a testované podľa toho. Občianske Účel: V Číne, všetky ostatné pleťové masky, vrátane Jednorazových masku na Tvár, KN95 Masky sú všetky navrhnuté pre non-lekárske použitie, napríklad filtráciu prachu, hmla, dym, atď. Tieto masky nie sú testované lekárske maska ceriteria. 2. Je váš zdravotný maska pravda, lekárske použitie? Áno. DAFANG produkovať iba lekárske pleťové masky a dodával čínskych nemocniciach viac ako 17 rokov. 3.Čo je faktor, ktorý určuje kvalitu masky? Roztápanie ľadu-fúkané textílie robí. Lekárske Topiť-fúkané tkanina je špeciálne navrhnutý tak, aby incease filtračná účinnosť. Aj lekárske pleťové masky používajú rôzne kvality topiť-fúkané tkaniny. 4. Ako spoznať dobrú kvalitu zdravotníckych masky? Jediný spôsob, ako je kontrola ich teste. SKONTROLUJTE BFE ÚDAJOV, vyšší, tým lepšie. To je dôvod, prečo ponúkame našu testovací report pre našich zákazníkov, a nech zákazníkom vedieť, že naše výrobky sú dôveryhodné a u r robiť správne správne rozhodnutie. 5. Čo ak chcem zmeniť niektoré údaje pred odoslaním do mojej krajiny, alebo dať CE certifikát v zásielku ? Môžete kontaktovať náš zákaznícky servis a my vám pomôcť.

Položka Druh Masky
Veľkosť For Adult Only
Množstvo 1000
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Názov Značky DAFANG
Vykonávanie štandardné číslo GB19083-2010
Registračné číslo YUXIEZHUNZHU20172641027
Materiál Žiadne textílií, topiť fúkané filtrovanie textílie, a kovu linka pre montáž
Výrobca adresu Dafang Priemyselného Parku, Changyuan City,Provincia Henan, Čína.
Výkon Skúšobné Laboratórium Čínsky Zdravotníckej Test Centrum, TUV SUD a SGS
Malé Balenie Jeden obale za jeden kus lekárske N95
Funkcia Lekárske
box balík Každý box má 25 malých balíkov, t.j. 25 kusov zdravotníckych N95 úplne
Výrobca Dafang Lekárske Ošetrenie Co. S.r.o.
Životný cyklus Jeden čas
Číslo Modelu Lekárske N95

Napísať recenziu

10pcs N95 Lekárske Ochranné Chirurgické Masky Lekárske Respirátor pre Osobné Lekárske Použitie 1pcs/taška Rýchle Dodanie

10pcs N95 Lekárske Ochranné Chirurgické Masky Lekárske Respirátor pre Osobné Lekárske Použitie 1pcs/taška Rýchle Dodanie

Sledujte NÁS a Dostať Extra Zľavy+ Darčeky ZADARMO Obsah 1. Produkty Zaujímavosti 2. Ceny, Balení a Ako na Objednávku 3. Kompatibilné Štandardy 4. Autoritatívne Skúškach 5. Výhodné Balíčky 6. Výrobca Výhody 7. Zásielky, Balíky 8. Špeciálne Upozornenia 9. Otázky a Odpovede 1. Zaujímavosti Bakteriálne filtrácie effiency nie

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!