Kategória

MOYEAH Prenosné S/T BiPAP Auto BPAP Stroj Spánkového Apnoe Anti Chrápanie Bi-level CPAP Ventilator OSA Terapia

Novinka

€556.85

€831.12

-33 %

Skladom

Štítky: chrápať zátka, cpap, cpap machin, maska spánku, cl63, cpapmask, mravec chrápanie, anti chrápať, bipap, mint prášok.

MOYEAH Prenosné S/T BiPAP Auto BPAP Stroj Spánkového Apnoe Anti Chrápanie Bi-level CPAP Ventilator OSA Terapia

Moyeah iBreath Bi-Level cpap stroj T-25A s zdravia terapia nosovej celotvárová maska zvlhčovač spánkového apnoe anti chrápanie, Toto zdravotnícke zariadenia, zariadenia kontinuálne pevné tlaky sú nastavené tak, aby vyhovovalo vašim potrebám, aby ste si príjem správny tlak pre ČASŤ pacienta.

Moyeah Ibreath-CPAP stroje 9 výhod 1. Svet prvý minimálny objem inteligentné CPAP stroj 2. Najlepšie priateľské rozhranie,pohodlné interakcie 3. Najviac user-friendly nuáns dizajn bodu 4. Najpočetnejšiu dych prípade detekcie,inteligentná regulácia napätia 5. Najviac automatické ventilator 6. Jedinečný expiratory uvoľnenie,viac súlade s dýchacími mechaniky 7. Malá veľkosť,ale inteligentné integrácie AVAPS 8. Na humdifier nemá tepla bez vody,povedať goodby na sušenie! 9. Reprots bohaté a môžete byť všade!

Integrované Zvlhčovanie : Vyhrievané zvlhčovanie je štandardnou funkciou, postavený na všetky MOYEAH iBreath prenosné bi-level cpap Stroj S climate control je rozšírené Auto možnosť a stlačte štart na vaše cpap stroj získať maximum v terapia pohodlie.

AutoRamp : MOYEAH iBreathportable bi-level cpap Stroj s Automatickým Rampa funkciu s spánku nástup detekcie je určený, aby terapie, ako pohodlné je to možné od momentu, keď ste sa obrátiť na prenosné cpap stroj. Funguje to sa dodáva s nízkym tlakom, aby vám pomohol zaspať s ľahkosťou. Keď zistí, spací, pohodlne sa zvyšuje tlak na zabezpečenie predpísanej úrovni je riadne dodaný. Rozšírené prípade detekcie : Na MOYEAH iBreath portablebi úrovni cpap stroj rozlišuje medzi obštrukčná a strednej apneas, takže si môžete byť istí, že ste vždy prijíma vhodné terapie

MOYEAH iBreath BI-level CPAP stroj nastavenie svetelnej vnímanie:

Auto detect (automatické zistenie intenzita svetla,automatické nastavenie jasu obrazovky,chrániť oko je používateľa

Ľahko Dýchať motor: tichý, Ľahko Dýchať motor vytvára pokojné prostredie pre vás a vašu posteľ partnera. Inovatívny dizajn Ľahko Dýchať motorových vlastnosti peny a izolačné materiály zahrnuté do základne prístroja. Produkuje minimálne turbulencie, prináša viac výkonu, a prakticky eliminuje hluk vyžarovaný do miestnosti.

Dopredu smerujúce Dizajn: užívateľsky príjemný ovládacie prvky, intuitívne rozhranie a farbu LCD obrazovky, aby to jednoduchý pohyb v ponukách a prispôsobiť pohodlie nastavenia.

Únik kompenzácia: Obvod náhradu a výška náhrady doručenia garancia najlepších presnosť a synchronizácia.

Jedinečný expiratory uvoľnenie,viac súlade s dýchacími mechaniky

Moyeah iBreath bipap Stroj Expiratory uvoľnenie tlaku mení so stupňom expiratory úsilie,viac expiratory úsilie,viac na uvoľnenie tlaku,aj inspiratory effert bol tiež vylepšený podľa inteligentný výpočet,tak inspiatory tlak bol tiež vylepšený,že je viac súlade s respirtory mechaniky.

MOYEAH-Ibreth Bipap série v porovnaní:

Nosné f ace m opýtajte

Všeobecné MOYEAH BPAP BiPAP Stroj T-25A pre OSA veľkosť Displeja 3,5 palcový farebný typ Používateľa Hmotnosťou nad 30 kg Tlakový Rozsah: 4 až 25 cm H2O Rampe Čas : 0 až 30 min. (5-min. prírastky) A Auto Rampa Inspiratory vyvolať citlivosť Auto Expiratory vyvolať citlivosť Auto Maska Fit Skontrolujte Áno CPAP Rozmery: 25×12.5×13,5 cm BiPAP Hmotnosť: 1.35 kg Hladina Zvuku 27 dBA Lietadla Použiť Spĺňa FAA požiadavky pre všetky fázy lietadlom Filtre: Disposible Polyesterových vlákien Nastavenie Zariadenia: LCD/tlačidlá Dátového SD Kartu 365 dní súhrnné údaje, 30 dní podrobné údaje(grafov) a 7 dní (vysoké rozlíšenie) tok údajov podrobné údaje o zariadenie Viditeľné cez užívateľské rozhranie Údaje SD Kartu: Súčasťou odľahčenie Tlaku na Výdych: EPR a Ľahko Dýchať nadmorská Výška Kompenzácia: Automatická Elektrické: Vstupný rozsah 100–240V, 50–60Hz Zvlhčovanie: Integrované Vyhrievaný Zvlhčovač Záruka: 2 roky DC Výkon: používajte Iba DC Converter IP úroveň IP22

Jazyk: Anglický,Francúzsky,Španielsky, Poľský, Slovenský, Taliansky

Obsah balenia: BiPAP Stroj Dýchacie Trubice Nosné Masky 4GB SD Card, Nabíjačka, púzdro užívateľská Príručka

Moyeah Ibreath porovnať s inými značkami často kladené otázky Otázka 1:Aký človek je potrebné tento produkt , a to hlavne pre to, čo indikácie ? Sleep Apnoe Syndróm (SAS) Prezentácia : Chrápanie , denná sleepniss , znížená koncentrácia , hypertenzia , na ranné bolesti hlavy , pomalé reakcie času , zníženie pamäte , zníženie libida. Otázka 2:je stroj vhodný na použitie doma? Má jednoduché ovládanie ? Áno, je to určené pre spánok domácej starostlivosti terapie a vetranie . Po pozri návod na obsluhu , to bude veľmi jednoduché ovládanie pomocou Koncového Užívateľa. Q3:Ako nastaviť stroj dýchacích ciest terapia tlaku alebo ako vybrať režim práce , a zmeniť ďalšie paramaters ? Všetky nastavenia sa dajú zmeniť v Klinických Menu. (Zadajte Klinické Menu : Kedy stroj beží , prosím stlačte prostredné tlačidlo a pravé tlačidlo myši , držať ich na 5 sekúnd bude do Klinických Menu.) Q4:existuje nejaká záruka? Dávame záruku 2 roky pre CPAP stroje a 1 rok záruka na príslušenstvo

Položka Druh Spánok A Chrápanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky MOYEAH
Druh anti-chrápanie

Napísať recenziu

MOYEAH Prenosné S/T BiPAP Auto BPAP Stroj Spánkového Apnoe Anti Chrápanie Bi-level CPAP Ventilator OSA Terapia

MOYEAH Prenosné S/T BiPAP Auto BPAP Stroj Spánkového Apnoe Anti Chrápanie Bi-level CPAP Ventilator OSA Terapia

MOYEAH Prenosné S/T BiPAP Auto BPAP Stroj Spánkového Apnoe Anti Chrápanie Bi-level CPAP Ventilator OSA Terapia Moyeah iBreath Bi-Level cpap stroj T-25A s zdravia terapia nosovej celotvárová maska zvlhčovač spánkového apnoe anti chrápanie, Toto zdravotnícke zariadenia, zariadenia kontinuálne pevné tlaky sú nastavené tak, aby vyhovovalo vašim potrebám, aby

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!