Kategória

Kvalita Wilkinson EZ-LOK Gitara Ladenie Kľúče Kolíkov Gitarových Zosilňovačov Stroj Hlavy Čierna

Novinka

€21.46

€24.12

-11 %

Skladom

Štítky: guyker, wilkinson prijímačov basy, gitara peg, tuner, klasická gitara ladenie stroj, gybson gitarové snímače, gitara wilkinson, zlaté ladenie peg, tuner wilkinson, spomaľovačmi.

Úplne nové, nikdy nepoužíval

Položka 100% ako na obrázku zobrazené

Farba: Čierna

19:1 Tuning Pomer

Hodí sa pre 10mm Otvor

Kvalita je Vynikajúci a prevedenie je bezchybné

Moderné ploché stranný mini tlačidlo s uzavretým bývanie a 45 stupňov stanovenie značky

EZ-LOK Príspevok

Pravou Rukou Ladenie Kolíkov x 6

Priechodiek x 6

Podložky x 6

Skrutky 6 x

Platba musí byť doručená do 7 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. budeme posielať čo najskôr po zaplatení.

Dodávame do 2 pracovných dní . Väčšina našich položky sú dodávané prostredníctvom obyčajných ekonomiky Vzduchu zverejniť bez sledovania odkaz, ak chcete pridať sledovanie odkaz na balení, ďalších $4.00, bude potrebné pre lodnú dopravu. Prosím venujte veľkú pozornosť, aby sa tento termín ešte pred zakúpením.

Sedliak prijať kombinovať dopravu. Ak chcete, aby žiadosť o veľkoobchodnej ponuke, kontaktujte nás, prosím, potvrďte poplatky za doručenie prvý.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci ' s zodpovednosť. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než váš PayPal doručovaciu adresu.

Toto je medzinárodná príspevok z Číny na celom Svete.Normálne dodacia lehota 10-20 dní Spojených Štátoch a vo veku 15-25 pracovných dní pre ostatné krajiny, prosím štedrý pochopiť, že.

Skontrolujte, či vaše objednávky ihneď po ich prijatí. Všetky nároky (poškodený, chýbajúci alebo zle položiek) musia byť podané do 7 dní od dátumu ich prijímať.

Chybné Poradie:

Ak objednávku, ktorú dostal od výrobcu chyby, prosím, napíšte nám fotky z chybného položku okamžite. Chceme vám poslať späť chybný dielec predtým, než sme sa loď, ktorú náhradu. Hneď ako obdržíme chybný dielec a kontrolovať ho, budeme sa dostať náhradu na jeho ceste k vám.

Poškodený v Tranzite:

Skontrolujte, či váš balík(y) predtým, než ste to prijať. Ak vidíte akékoľvek škody a/alebo dôkazy, manipulácie, na vonkajšom obale je POTREBNÉ uistiť sa, že dodávka človek robí záznam z tejto škody na doručení. Keď sa uistíte, že záznam o poškodení je o doručení, povedzte dodávky ovládač, že odmietnete prijať poškodený balík, potom kontaktujte nás ihneď. Hneď, ako sme potvrdiť našu dopravcu, uvidíme získať náhradu na jeho ceste k vám.

Chýba Objednávky:

Ak ste dostali čiastočnej objednávky, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky z čiastkových, aby ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

Nesprávne Objednávky:

Ak dostanete tovar, ktorý ste si neobjednali, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky položky, ktoré ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

V slove, Ak máte akékoľvek problémy, prosím kontaktujte nás najskôr!! budeme riešiť vaše problémy čo najskôr. Prosím neotvárajte sporu zľahka pred obráťte sa na nás, že to nevedie k vyriešeniu problému. Vďaka za pochopenie!

Vážime si všetkých obchodov s našimi zákazníkmi, ak ste spokojní s našimi položky a služby, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu a nám dať 5 hviezdičiek skóre. Ak máte problémy, uistite sa, prosím, kontaktujte nás prvý a budeme sa snažiť vyriešiť problémy.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo problémy, neváhajte nás kontaktovať,Sme vám odpoveď vám do 24 hodín. Prosím, pozrite si naše podmienky a popisy starostlivo prečítajte si cenovú ponuku.

Názov Značky KAISH
Druh prijímače

Napísať recenziu

Kvalita Wilkinson EZ-LOK Gitara Ladenie Kľúče Kolíkov Gitarových Zosilňovačov Stroj Hlavy Čierna

Kvalita Wilkinson EZ-LOK Gitara Ladenie Kľúče Kolíkov Gitarových Zosilňovačov Stroj Hlavy Čierna

Úplne nové, nikdy nepoužíval Položka 100% ako na obrázku zobrazené Farba: Čierna 19:1 Tuning Pomer Hodí sa pre 10mm Otvor Kvalita je Vynikajúci a prevedenie je bezchybné Moderné ploché stranný mini tlačidlo s uzavretým bývanie a 45 stupňov stanovenie značky EZ-LOK Príspevok Pravou Rukou Ladenie Kolíkov

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!