Kategória

Elektronické Heslo Úsporu Peňazí Poľa Mincí Ukladanie BANKOMATU Banky, Trezor Hračka Automatický Vklad Bankoviek

Novinka

€12.80

€19.40

-34 %

Skladom

Štítky: mamma mia, banka prasiatko, heslo, atm mini, banka ukladanie, okno bezpečné, atm sporiteľne peniaze banky, bankomat, bankovky knihy, tin mince v bankách.

Funkcie:

2 v 1, funkcie: úsporu peňazí box a heslo, trezor. Jedinečný banky, ktorý pomôže nielen vaše deti, ako ušetriť peniaze, ale aj veľa zábavy! Dve zvuk prepínateľné: pípnutia zvuk a zvukové upozornenie.

Automatické Koľajových Bankoviek: Dajte si papierové peniaze do role slotu, a to automaticky hádžu peniaze do poľa. K dispozícii je tiež mince otvoru v hornej časti poľa, ktoré poskytujeme na ukladanie všetkých druhov mincí.

Heslo Trezor: Aby sa váš majetok viac poistenie, je potrebné zadať 4 čísla, hesiel, keď skrinku otvoriť dvere, bezpečnejšie a pohodlnejšie, viac vziať peniaze von z malého spodného otvoru. Heslo je podporovaná, ak chcete nastaviť, ako sa vám páči. Tam je výstražný zvuk pri otvorení dverí na dlhú dobu a to sa uzamkne automaticky po zatvorené.

Ochrana životného prostredia Materiál: Vyrobené z odolného ABS a elektronických komponentov, poháňané 3*AAA batéria (nie je súčasťou).

Veľká Kapacita: Meria 8.5*12*11.5 cm / 3.3*4.7*4.5" vo vnútri veľkosť, veľký priestor nielen ušetriť peniaze, ale tiež sa môže uložiť niektoré tajné malé veci alebo hračky.

Ako používať: Zadajte štvorciferné heslá (štandardne 0000), zelená svetlá zapnuté, potom sa otočte gombík v smere otáčania hodinových ručičiek na otvorenie dverí. Ak zadáte nesprávne heslo, červené svetlo bude osvetlené.

Ako Zmeniť Heslo: Zadajte predvolené heslo 0000, otvorte okno a podržte tlačidlo * vstupné heslo, ktoré chcete zmeniť, tým # end (v 15s). Ak zabudnete svoje heslo, môžete vzlietnuť, batérie, po 10min výrobcom môžete obnoviť predvolené heslo 0000.

Poznámka:

1. Keď prepnutie na hlasový riadka, zadajte prosím nasledujúci heslo počet po hlasových pokynov, inak ukladanie box nemôže rozpoznať zadávať číslo.

2. Ak sa zariadenie nemôže vrátiť peniaze, otvoriť dvere, upend stroj, pokutu malé biele výstroj, potom pomocou skrutkovača na miešajte ju na niekoľko kôl.

Špecifikácia: Typ Heslo Úsporu Peňazí Box Materiál ABS Množstvo 1pc Farba Zlatá/Strieborná/Zelená/Modrá/Ružová/Čierna Batérie 3*AA batéria (nie je súčasťou) Roll Šírka Otvoru 8.6 cm/ 3.4" Mince Otvoru Šírka 3.8 cm / 1.5" Kapacita Cca. 1.2 L Vnútri Veľkosť 8.5*12*11.5 cm / 3.3*4.7*4.5" (L*W*H) Veľkosť 13.2*13.8*19.2 cm / 5.2*5.4*7.5" (L*W*H) Čistá Hmotnosť 0,56 kg / 20 oz Balík 1*úsporu Peňazí box

1*skrutkovača

1*angličtina a Čínština používateľská príručka

1*Balenie box

Balenie zoznam

1*úsporu Peňazí box

1*skrutkovača

1*angličtina a Čínština používateľská príručka

1*Balenie box

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové
Tvar Obdĺžnik
Číslo Modelu Heslo Úsporu Peňazí Box

Napísať recenziu

Elektronické Heslo Úsporu Peňazí Poľa Mincí Ukladanie BANKOMATU Banky, Trezor Hračka Automatický Vklad Bankoviek

Elektronické Heslo Úsporu Peňazí Poľa Mincí Ukladanie BANKOMATU Banky, Trezor Hračka Automatický Vklad Bankoviek

Funkcie: 2 v 1, funkcie: úsporu peňazí box a heslo, trezor. Jedinečný banky, ktorý pomôže nielen vaše deti, ako ušetriť peniaze, ale aj veľa zábavy! Dve zvuk prepínateľné: pípnutia zvuk a zvukové upozornenie. Automatické Koľajových Bankoviek: Dajte si papierové peniaze do role slotu, a to automaticky hádžu peniaze do poľa. K dispozícii je

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!