Kategória

Zameranie F-1 Anti-Slip Rýchle Rýchle Rameno Závesu Pás na Krk pre DSLR Fotoaparát

Novinka

€6.44

€7.15

-9 %

Skladom

Štítky: nízke statív, pás fotoaparát, pás človek foto, travel foto taška na pás, fotoaparát šatka, soundbar pre tablet, foto pás nikon, prípade leica q2, touchpad pre hp probook, kapota leica q2.

Rýchle popruh F-1 sa udržať vaše zariadenia bezpečné a stabilné aj v tých namáhavé situáciách. Posuňte fotoaparát do popruh chytiť, že dokonalý záber . S robustná konštrukcia a pod-arm bezpečnostné postroje,Rýchle popruh F-1 nie je nikam.

Funkcie: Najrýchlejší Fotoaparát Popruh Zameranie robí fotografovanie príjemnejšie Extra veľké Hubky na ramene pad Nové Rýchlosť, 150 lbs testované Inovovať Nové Rameno Podložky Materiálu pre Extra Pohodlie počas používania hrdí, Najlepšie Navrhnuté Šatka pre Kamery s perfektným zarovnanie, náklady Na bezpečné a spoľahlivé To je univerzálna šatka, môžete ho použiť na 99% z kamery. Maximálny obvod: š59.06inch/150 cm Minimálny obvod: 15.75 cm/40 cm Hubky Ramenný Pásik veľkosť: 15.75 x 3.66 x 0.35 cm/40 x 9.3 x 0,9 cm(L x W x H) veľkosť Boxu: 9.69 x 6.06 x 1.97 palec/24.6 x 15.4 x 5(L x W x H)

Package Zahrnuté: 1 x Nové Zameranie, Rýchle Rýchle Šatka Popruhu 1X sledovacie číslo

Názov Značky harry dobré

Napísať recenziu

Zameranie F-1 Anti-Slip Rýchle Rýchle Rameno Závesu Pás na Krk pre DSLR Fotoaparát

Zameranie F-1 Anti-Slip Rýchle Rýchle Rameno Závesu Pás na Krk pre DSLR Fotoaparát

Rýchle popruh F-1 sa udržať vaše zariadenia bezpečné a stabilné aj v tých namáhavé situáciách. Posuňte fotoaparát do popruh chytiť, že dokonalý záber . S robustná konštrukcia a pod-arm bezpečnostné postroje,Rýchle popruh F-1 nie je nikam. Funkcie: Najrýchlejší Fotoaparát Popruh Zameranie robí fotografovanie príjemnejšie Extra veľké Hubky na

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!