Kategória

1 Pár 20" Olympijské Činky Rukoväte Jar Obojky Cvičenie, Fitness Príslušenstvo pre rôzne miesta použitia, domov, posilňovňa, office, atď.

Novinka

€54.89

€116.79

-53 %

Skladom

Štítky: fit vybaviť, cvičenie, meď zdravie, kabát šport, 16 kg kettlebell, grip kettlebell, činka kettlebel, vysoká tréner, domov vlakom, cvičenie vybaviť.

Funkcie: Všetky oceľové konštrukcie s viacerými elektrolyticky pokrývajú vrstvou, vysoká pevnosť, stálofarebné, anti-hrdza, odolné, pre dlhú dobu používania. S ergonomický dizajn na rukoväti, vám dáva anti-sklzu a pohodlné uchopenie, zatiaľ čo ju použijete. Jednoduchá inštalácia, len skrutka skrutka zámok na lište, ktorá je nastaviteľná a môže zámky pevne, aby sa zabránilo váh z šmyku. Pomôže vám vybudovať vaše telo, dobré pre rôzne miesta použitia, domov, posilňovňa, office, atď. Prenosné načítateľné olympijské činky rukoväť, ľahký na nosenie a používanie a úspora priestoru pre skladovanie.

Špecifikácia:

Materiál: Oceľ

Farba: Ako na obrázku

Celkové Rozmery (Dĺžka*Priemer): Cca. 50*4.8 cm / 19.7*1.9 palec

Rukoväť Časť Priemer: Cca. 25 mm / 0.98 palec

Hmotnosť: Cca. 7650g

Zoznam Balíkov:

2 x Olympijské Činky Rukoväte

4 x Jar Obojky

Balenie zoznam

Zoznam Balíkov:

2 x Olympijské Činky Rukoväte

4 x Jar Obojky

Celkové Rozmery (Dĺžka*Priemer) Cca. 50*4.8 cm / 19.7*1.9 palec
Platné Fitness Vybavenie Silový Tréning Prístroje
Rukoväť Časť Priemer Cca. 25 mm / 0.98 palec
Číslo Modelu Olympijské Činky Rukoväte
Hmotnosť Approx. 7650g
Názov Značky cyklus zóna
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

1 Pár 20

1 Pár 20" Olympijské Činky Rukoväte Jar Obojky Cvičenie, Fitness Príslušenstvo pre rôzne miesta použitia, domov, posilňovňa, office, atď.

Funkcie: Všetky oceľové konštrukcie s viacerými elektrolyticky pokrývajú vrstvou, vysoká pevnosť, stálofarebné, anti-hrdza, odolné, pre dlhú dobu používania. S ergonomický dizajn na rukoväti, vám dáva anti-sklzu a pohodlné uchopenie, zatiaľ čo ju použijete. Jednoduchá inštalácia, len skrutka skrutka zámok na lište, ktorá je nastaviteľná a môže zámky

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!